Meniu
Tradicijos
GAUKITE SVARBIAUSIAS NAUJIENAS PIRMIEJI!
Norėdami užsiprenumeruoti naujienas, įveskite savo el. pašto adresą.
Šokių tradicijos
PRADEDANČIŲJŲ TRADICIJOS

Pirmoji pamoka

Pirmoji pažintis su pramoginių šokių pasauliu prasideda nuo tradicinio pasisveikinimo šokio, kuris išsklaido pradedančiųjų abejones ir suteikia pasitikėjimo šokių aikštelėje. Šis šokis toks nesudėtingas ir smagus, kad jį lengvai išmoksta kiekvienas. Tai puikus būdas susipažinti su grupės nariais, o galbūt ir su būsimu šokių partneriu. Na, o populiarią muziką, nuotaikingą atmosferą bei malonų bendravimą garantuojame Jums ne tik pirmąją, bet ir kitas šokių pamokas.

Pirmieji šokiai

Bebaigiantys pirmąjį ciklą šokantieji (jaunimas –po 3 mėn, vyresnieji –po 4 mėn) jau būna pramokę 10 šokių.Tuomet yra rengiami pirmieji šokiai.Jų pradžioje šokių mokytojai primena išmoktą programą, o viso vakaro metu praneša šokių pavadinimus, skelbia šokio pradžią, taip pat konsultuoja, atsako į šokančiųjų klausimus.

Ciklo baigimas
  • baigimo pažymėjimai
    ciklo baigimo pažymėjimas įteikiamas kiekvienam, baigusiam I, II ar pažengusiųjų ciklą.
  • ciklo baigimo pokylis
    tai šventinis vakaras su smagia muzika, šokiais, vaišėmis, šokių konkursais, medalininkų pasirodymu.

MEDALININKŲ TRADICIJOS


Medalininkų atestacija

Tai šventinis renginys, kurio metu medalininkai demonstruoja parinktus šokius, juos vertina profesionalūs šokių mokytojai. Atestuotiems šokėjams įteikiami medalio programos baigimo diplomai, rengiamas Medalininkų atestacijos šokių pokylis.

Medalininkų konkursas

Medalininkai gali dalyvauti medalininkų šokių konkursuose Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų studija kasmet organizuoja tradicinį tarptautinį medalininkų konkursą, kuriame varžosi įvairaus amžiaus ir pasiruošimo lygio šokėjai. Renginio metu tarp konkurso etapų vyksta publikos šokiai, parodomąją programą demonstruoja konkurso svečiai-šokių pasaulio žvaigždės.


BENDROS TRADICIJOS


Šokių praktika

Tai neatsiejama šokių mokymo dalis.Jei norite išmokti gerai šokti, vien šokių pamokų neužteks. Išmoktą šokių programą būtina savarankiškai kartoti –tam ir skirta šokių praktika. Ji vyksta penktadieniais 19:30-22.30 val A.Juozapavičiaus g.12.

Didysis šokių vakaras

Tai iškilmingiausias metų renginys, kuriame linksminasi apie 500 žmonių. Šventinė aplinka, gyva šokių muzika, populiarūs dainininkai, šokių pasaulio žvaigždžių šou ir šokiai, šokiai, šokiai…

Karnavalas

Tai kaukių paradas, kaukių šokių konkursas, išradingiausios kaukės rinkimai, kalėdiniai mūsų šokėjų pasirodymai, pokštai, staigmenos ir visada gera nuotaika… Linijos šokių pokylis tai naujas renginys, pretenduojantis tapti tradiciniu-nesvarbu, kurioje pasaulio šalyje Jūs mokėtės linijos šokių, šiame pokylyje pasijausite lyg vieno darnaus kolektyvo nariai…

Sezono uždarymo pokylis

Mūsų šokių sezonas baigiasi vasaros pradžioje…O kokios pabaigtuvės be šokių? Ir neliūdėkim, kad tenka išsiskirti - juk nuo rugsėjo vėl būsime kartu!