Meniu
Vadovo žodis
GAUKITE SVARBIAUSIAS NAUJIENAS PIRMIEJI!
Norėdami užsiprenumeruoti naujienas, įveskite savo el. pašto adresą.
Vadovo Tomo Petreikio žodis

Džiaugiuosi matydamas tokį gausų studijos šokėjų būrį, stebėdamas, kaip pramoginis šokis populiarėja, kiek džiaugsmo jis atneša mažiems ir dideliems.

Pramoginis šokis kaip poilsio ir bendravimo būdas Lietuvoje pradėjo skintis kelią nuo 1990 metų, kai susikūrė ir pradėjo veikti T.Petreikio šokių studija. Iki tol dirbęs sportinių šokių treneriu turėjau persikvalifikuoti ir įgyti šokių mokytojo profesiją. Įprastas meistriškumo siekis ir dėmesys stipriausioms poroms liko praeity. Nauju iššūkiu tapo užduotis išmokyti šokti visus norinčius, o ypač silpniausius. Darbas su poromis, neturinčiomis jokio patyrimo šokiuose, t.y. „nesugadintomis“ poromis, buvo ir yra žavus tuo, kad šių porų nereikia permokyti. Svarbiausia- išsaugoti natūralų judesį ir išmokyti juo išreikšti muziką.

Nuolatinės mokytojų pastangos matyti kiekvieną šokėją ir padėti nepasitikintiems lydėjo sėkmė. Todėl šiandien galiu drąsiai pasakyti tai, kas tapo studijos šūkiu– šokti išmoksta visi.

Beje, mes ne tik mokome ir mokomės šokti- mes gyvename šokių pasaulyje. Po keturių pradinio ciklo mėnesių vyksta pirmieji šokiai, kiek vėliau- pirmas pokylis. O kur dar tradiciniai renginiai: Didysis šokių vakaras, karnavalas, tarptautinis medalininkų konkursas– pokylis, medalininkų atestacija– pokylis Verkių rūmuose ir daugelis kitų. Kasmetinės šokėjų atestacijos ir konkursai suteikia galimybę visiems kartu pasidžiaugti puikiais rezultatais, stebėti kaip Jūs tobulėjate.

Linijos šokiai, Solo Latino ir Zumba – tai dar viena graži tarptautinė šokių tradicija, kuri sėkmingai gyvuoja mūsų studijoje. Šiuos šokius besimokančiųjų entuziazmas, neišsenkanti energija ir puiki nuotaika suburia vis daugiau gerbėjų.

Dėkoju darniam ir darbščiam šokių mokytojų kolektyvui už nuoširdų darbą, kūrybingumą , entuziazmą ir gerą nuotaiką.Studijos vadovas Tomas


Vadovo biografija


Tomas Petreikis gimė Kaune 1938 rugpjūčio 15d.

Inžinierius mechanikas, šokių treneris, tarptautinių konkursų teisėjas.

 • 1961 m. baigė KPI. 10 metų dirbo vyriausiuoju konstruktoriumi F.Dzeržinskio staklių gamykloje Kaune.
 • 1971 m.- LSSR valstybinė premija už ypatingo tikslumo koordinatinių ištekinimo staklių gamos sukūrimą ir įdiegimą.
 • 1971 m. – SSRS valstybinė premija už ypač tikslių koordinatinių apdirbimo įrengimų komplekso sukūrimą ir įdiegimą.
 • Nuo 1978 m.- konstravimo biuro prie DINAMO eksperimentinių sporto gaminių fabriko Kaune viršininkas. Kartu su kitais sukūrė ir pagamino 25 automatizuotus įrengimus.
 • Nuo 1986 m. –Vilniaus šlifavimo staklių vyriausiasis konstruktorius. Iki 1990 m. registruoti 26 išradimai.
 • 1963-1973 m.- Kauno profsąjungų kultūros rūmų pramoginių šokių ansamblio ( vėliau „Sūkurys“) vadovas ir treneris. Paruošė pirmąsias Lietuvoje tarptautinės klasės poras, iš jų- Jūratę ir Česlovą Norvaišas.
 • 1970 ir 1975 m. – respublikinių Dainų švenčių šokių dienos vyriausiasis baletmeisteris.
 • 1991-1993 m. Lietuvos Sportinių Šokių federacijos prezidentas.
 • 1993- 2005 m. Lietuvos sportinių šokių profesionalų sąjungos (LSŠPS) vice prezidentas.
 • 1990 m. Vilniuje įkūrė T.Petreikio šokių studiją.
 • 1995 m. suteikta choreografijos mokytojo eksperto kvalifikacija.
 • 1995 m. suteiktas LSŠPS ir Jungtinės Karalystės profesionalių šokių mokytojų sąjungos Fellow vardas.