Meniu
Pramoginiams šokiams
GAUKITE SVARBIAUSIAS NAUJIENAS PIRMIEJI!
Norėdami užsiprenumeruoti naujienas, įveskite savo el. pašto adresą.
Nusprendusiems lankyti pramoginius šokius
Šokių partneris

Pramoginiams šokiams šokių partneris būtinas. Dažniausiai į pirmą šokių pamoką ateinama poromis, tačiau ne visuomet. Dalis porų susiformuoja pirmų pamokų metu. Visgi geriau šokių partnerį susirasti iš anksto. Jūsų paslaugoms- mūsų svetainės skyrelis „Ieškau“.


Avalynė

Atvykus į pramoginių šokių pamoką, siūlome persiauti patogia avalyne lanksčiu plonu (geriausiai - odiniu) padu. Netinka sportinė, storapadė avalynė. Galime rekomenduoti bei padėti įsigyti specialią šokių avalynę. Žiūrėkite skyrelį „Ieškau“


Apranga

Pradedančiųjų grupėse fizinis krūvis nėra didelis, todėl persirengti nebūtina. Tačiau, kad Jūs jaustumėtės gerai, rinkitės patogius, judesių nevaržančius drabužius.


Pirma pamoka

Į pirmąją pamoką atvykite truputį anksčiau, kad spėtumėte užsiregistruoti ir pasiruošti užsiėmimui. Pirmos pamokos metu susipažinsite su šokių mokytoju, šokių grupės nariais, išbandysite 3-4 skirtingų stilių šokius. Jei nuspręsite kitąkart nebeatvykti, už pirmą pamoką mokėti nereikės.


Patarimai poroms:

 1. Leiskite šokių mokytojui Jus mokyti, t.y. nekritikuokite savo šokių partnerio. Tai nemaloniai nuteikia, blaško dėmesį, trukdo susikaupti. Šokių mokytojas tikrai pastebės klaidas ir pasistengs, kad jos būtų ištaisytos.

 2. Svarbu ne tai, kiek žingsnių mokate, bet kaip juos atliekate. Juk Jūs gerus šokėjus atpažįstate ne iš to, kiek daug žingsnių jie demonstruoja, bet iš to, kaip jie šoka. O kad išmoktumėte gražiai judėti, reikia laiko. Tad nusiteikite nuosekliam procesui, kurio metu bus daug kartojimo. Tačiau po 4-5 mėnesių jau galėsite šokti savarankiškai.

  Kaskart, kai mokysitės naują judesį, Jūs pereisite šiuos etapus:


          a.  Susipažinsite su žingsniais.

          b.  Vis labiau suvoksite, kaip atlikti judesį, bet kūne ar poroje dar jausite nepatogumą, nerangumą.

          c.  Žingsnius atliksite lengvai ir gražiai, bet vis dar galvosite, ką ir kaip šokti.

          d.  Žingsnius atliksite natūraliai, lengvai, patogiai, daug negalvodami. Šį lygį pasieksite po ilgesnio laiko tarpo ir nemažo sušoktų kilometrų skaičiaus.


 3. Poroje vyro pažanga visuomet yra lėtesnė, nei damos, nes vyras ne tik atlieka šokio žingsnius, bet ir veda šokį. Damos, būkite kantrios ir nesitikėkite visko iš karto.

 4. Nepraleiskite šokio pamokų, o pramokę šokti lankykite šokių praktikas, dalyvaukite šokių vakaruose. Tai gerokai paspartins Jūsų pažangą.